• Поиск

Про мене

Я – Ксенія, мені 38 років, мешкаю в столиці країни вільного світу – Києві. В даному блозі Blvn’s Beauty & Books Blog я – власник і автор. Намагаюся знайомити Вас із засобами догляду, декоративною косметикою,а також цікавими книжними новинками та світовими бестселерами. У косметику я закохана вже більше 25 років, довгий час була просто користувачем, косметичні вишукування збиралися у мене у ванній, потім у спальні та шафах, дарувалися, знання та досвід роїлися в голові, тиснули на мозок і, нарешті, коли я вже задовбала всіх навколо до зубівного скрегота, вирішила висловлювати свою думку ширше.

Відносно літератури, то вона зі мною з 7 років та на все життя. Книги – це вітаміни та мінерали для мізків та сердця.

Блогінг – моє хобі, яке вимагає більш ніж достатнього вкладення коштів, часу та сил. Але незважаючи на це блог не є комерційним, моя думка – експертною. Я не лікар, який розбирає склади по кісточках, не фотомодель з ідеальними вилицями, які виділять будь-які рум’яна у виграшному світлі, не фотограф з ідеальними фото чи майстерною ретушшю, а просто – молода жінка та мати двійнят, яка щодня як і Ви ходить в офіс, де своя головомийка, і тіні зникають з повік опівдні, стоїть з пробках і ламає нігті об двері або при закритті капоту, має свою сім’ю і побут, і їм усім треба час від часу щось намазати, покращити, порадити і чимось помити голову. Загалом такий самий користувач всього прекрасного, як і Ви, але яка знайшла трохи часу, щоб поділитися своїм досвідом з Вами.

До війни я багато подорожувала світом, не минаючи б’юті локації як у мегаполісах, так і в екзотичних місцях, звідки й привозила різні продукти. Але з розквітом української бьюті-індустрії я відкрила собі і вам багато красивих, сучасних та якісних марок нашої неньки. Те саме стосується і книг. Українська література: рідна та переведена вибухнула, як весна, та український народ стрімко рушає до звання “читаюча нація Європи”.

Пропоную розвиватися разом ❤️🇺🇦

Коротко про блог:

  • за 14 років існування написано понад 2000 оглядів;
    перепробовано близько 280 марок;
    нас з Вами в цьому блозі вже понад 12 000 осіб.
Tried accessing nonexisting field (comments_count) on node type (Media)
Blvn's Beauty & Books Blog

Останні коментарі

Архіви