• Поиск

Блонд в 500 день війни.  Як підтримати якість золотого волосся з точки зору космецевтики Revitalash та косметичної марки GUAM

Пишу в блог і сама не вірю, майже 4 місяці перерви. І взагалі не на заплановану тематику, як зазвичай. Блог сам живе своїм життям. Тип паче в 500-й день війни.

Я знову на світлій стороні блонду і з великим здивуванням бачу, прогортавши інстаграм, що я така вже була і не раз, і не два. Але все просто стерто з пам’яти війною. Звернула увагу, що я – блондинка кожного разу після тяжких періодів життя, коли в мене в душі є сили і я налаштована на перемоги та добрі справи. Жіноча сутність потребує змін і часто волосся стає першою ціллю.

Взагалі аналітики анонсують, що ринок волосся виросте в найближчі п’ ять років на 6%, він розвивається дуже активно одномоментно в двох напрямках: гаджети і косметика. Від гаджетіть жінки потребують одразу перетровити мокре волосся на укладку з салону, гладку, сяючу та тримаючу форму. Яскравим прикладом є остання розробка Dyson – утюжки-фен для мокрого волосся, яке одразу перетворюють його на сухе. А від доглядаючих засобів ми просто не чекаємо компроміссів. Зверніть, увагу, що в найближчи часи з’являться не зовсім приємні для пересічних клієнтів інновації – сухі текстури в доглядаючихзасобах для волосся. Тому що новий тренд “не нашкодь водному середовищу планети” вже щупальцями розповсюджується по світу доволі активно серед науковців та концернів, які розроблюють та продають передові інгредієнти виробникам продукції. Тож не тільки шампунь, а й зубну пасту ми ризикуємо отримати в сухих капсулах невдовзі. І перевагою одного шампуню перед іншим буде ” наша продукція змивається меншою кількість води, ніж конкурент”.

“Мені, Таню, будь-ласка, побільше золота в волоссі, такий настрій, щоб воно прям світилося під сонцем”, – не подумав, сказала я з чашкою трав’яного чаю в салоні. Мабуть, надивилась на молодь навкруги в топіках і лосінках 😜

І після фарбування, став білявкою, я зі всього розмаху зі своїм життєвим материнським та робочим розкладами налетіла на звичні 2300 ватт свого професійного фєну зранку. Раз на третій моє волосся мені сказало: “Ксеню, так не піде, цей потяг давно поїхав”. І прийшлось мені зі здивованими очами йти до Comfy з питанням, що як на сьогодні купують жінки для волосся. А там просто як в автосалоні рядами стоять гаджети. Все можна пощупати, нічого не можна купити, воєнні часи.

“Чому не Dyson” крутиться в вас в голові? Моєму волоссю не подобається як сушить фєн Dyson, взагалі я здивована, що багато дівчат про це мовчать, мовляв купила фен за 500 євро, а потім волосся через пару годин вже не лежить. І я здивована, що наші парікмахери не вважають за потрібне теж якось розвиватись, цікавитись іншими технологіями. Прийшла, Dyson є ну і круто. А перемию на наступний ранок. В мене є стайлер і утюжки цього бренду і то справжнє задоволення, а ось фєн не зайшов. Я все ще на зубну щітку чекаю від них, ага 😂😂😂

Тож я обрала Phillips SenseIQ, це дивовижна машина для будь-якого волосся, вона вчить не вкладати і вбивати його на бігу, береже вологість та сама адаптує температуру нагріву, та й взагалі відноситись до свого волосся бережно та з наукової точки зору. Воно стало м’якше, менше посічених кінчиків, зачіска не суха та ламка, а совість моя спокійна. Це висушено на прохолодному режимі для тонкого волосся просто на брашинг.

Насадка масажер взагалі реальний антистрес, чому раніше такого не було.

З точки зору наукових розробок я обрала зі свого портфелю брендів всесвітньо відому марку Revitalash та її унікальну лініку Smart Thinkening. Насичена рослинними екстрактами формула шапмуню містить лікувальні інгредієнти, які підтримують здоров’я шкіри голови, зміцнюють коріння волосся та підвищують товщину та густоту волосся. Волосся стає більш густим, пишним, слухняним і здоровим на вигляд вже через місяць. Плотна прозоро-хрустальна текстура та особлива елегантно літня ольфакторна нота підкорюють з першого використання.

Формула шампуню і кондиционеру налаштована на зріст волосся від самого поштовху і до відродження довжини (це важливо, тому що, наприклад аптечні марки дають просто поштовх і далі вже волос росте хаотично). Таким чином я відродила густоту навіть у вісків (да-да, це реальність), відростила до основної довжини отой вічний пушок, який постійно дратує, але ми ховаємось за ідеєю “ох, це наше нове волосся” та просто насолоджуюсь неімовірним ароматом та текстурами. Ми взагалі в офісі шуткуємо між собою: “О, ти відрізала боб-каре на весну? Ну, знов будеш заплітати коси взимку з Revitalash”. На останню акцію з щітками Mon Mou в нас була продана корпоративним клієнтам вся поставка за два дні і ми її знов чекаємо.

А, оскільки, в мене завжди в ходу повинно бути два-ти шампуні під настрій, то я додала ще сучасні розробки  GUAM і їх нову серію для волосся. Я писала про цю серію тут  і тут, додала ще собі маску Maschera Riparatrice.

Вона просто нескінченна, робить волосся шовковим. Але в першу чергу я обов’язково раджу сироватку в міні флаконах кожного тижня – це повний аналог салонних протоколів для відновлення волосся.

І ось я знов обожнюю чорний колір в одязі. Моя сама велика втрата з темним волоссям – це те, що мене візуально не заряжав чорний колір. Але ні, я знов в строю.

Бережіть своє волосся та завжди піклуйтеся про нього, навіть якщо здається, що воно з вами назавжди таке розкішне і не потребує нічого більшого, ніж аптека. Не недооцінюйте його силу в вашому образі та самопочутті.

Де купити: шампунь та кондиционер шукайте або в офіційних партнерів, або на нашому сайті Revitalash. GUAM на сайті або в фірмових магазинах. Ну а гаджети в кожного свої вже 😎

Оставить мнение

Автор
Ксенія Бєлавіна

Ласкаво прошу до мого блогу про красу, книги, самооцінку та подорожі.
Вам тут сподобається

Смотреть все статьи
Error validating access token: Session has expired on Tuesday, 01-Aug-23 01:36:10 PDT. The current time is Tuesday, 03-Oct-23 13:17:11 PDT.
Автор Ксенія Бєлавіна
Blvn's Beauty & Books Blog

Останні коментарі

Архіви