• Поиск

Елісон Пірсон “Я не знаю, як вона робить це” та “Чого ж тут складного”

Багато з нас пам’ятає чарівний фільм з Сарою Джесікою Паркер та Пірсом Броснаном з назвою “Я не знаю як вона робить це” 2011 року. Зараз він здається дещо застарілим, але тоді я дивилась на головну героїню і мені здавалося, що вона просто моя рольова модель. Добре, що я вирішила прочитати саму книгу зараз, а не тоді. Багато здається інакшим 😆 Насамперед, я знайшла другу книгу – продовження цієї історії, тому і вирішила освіжити першу. Але я досі вважаю, що жінкам треба і прочитати обидві книги, і подивитись фільм. Ви полюбите себе з новою силою ❤️

Перша книга “Я не знаю як вона робить це” Елісон Пірсон – це захоплююча, забавна та правдива історія про кар’єру та материнство. Головна героїня, Кейт Редді, є працюючою матір’ю двох дітей та високоуспішною фінансисткою в Лондоні. Її життя є постійним балансуванням між роботою та сім’єю, але на перший погляд вона завжди знаходить спосіб зробити все, що потрібно. Тільки от постійна екзема під колінками та за вухами, сіпаюче око, нескінченні переліки “не забути” та сім’я, яка балансує на грані – це видно тільки ій, а не оточуючим.

Один з найбільших плюсів книги – це гумор, який додає глибину та характер головної героїні. Кейт є дуже реалістичним персонажем, і її досвід праці та материнства відображає багато проблем, з якими і в 2011, і в 2023 стикаються сучасні жінки. Вона не ідеальна, але її чесність та життєва мудрість роблять її дуже привабливою. Ну і, звичано, під героїню ми підставляємо таку тендітну актрису, як Сара Паркер.

Історія книги розгортається в той час, коли Кейт працює над важливим проектом, який може змінити її кар’єру, але її особисте життя також несподівано змінюється. Вона намагається зберегти баланс між роботою та сім’єю, але це часто стає дуже важким завданням. Її чоловік, Річард, є хорошою підтримкою, але він також має свої власні проблеми з роботою та здоров’ям.

Автор чудово показує, як життєві обставини та вибір робіт можуть вплинути на життя сучасних жінок. Книга порушує багато важливих тем, таких як гендерна нерівність на роботі, боротьба зі стресом та навіть депресією та кардинально важливі рішення.

Пірсон описує життя Кетрін з таким реалізмом, що я часто забувала, що це художня література. Історія містить в собі безліч веселих та сумних моментів. Вони до смішного схожі на моє життя. Навіть відношення до няні, від якої залежили Кейт та я сама схожі. На цей момент я особливо хочу акцентувати увагу працюючих жінок, щоб зняти з них це нескінченне відчуття провини перед самою собою. “Та ти ще нічого, як для працюючої матері”, – за обідом сказала мені моя подруга – мати трьох дітей, яка звільнилася ще в першу вагітність. Я була приголомшена та ображена, але… навіть і виду не подала, навіть на таке багато з нас не мають права. Завжди poker face.

Друга книга “How Hard Can It Be?” порадує всіх, хто хоче знати, що сталося з головною героїнею з першої книги. В цій розповіді ми знову зустрінемося з Кетрін Редді, але вже у віці 49 років, коли її діти підростають, а вона сама повертається на роботу після п’ятнадцятирічної перерви (oh, my God!) 😜🙈😂. Мало того, що повертається, приховуючи свій вік на 7 років та ще й в ту саму фірму, якої віддала так багато, яку любила та розвивала. І бачить, що там одні юнці, тобто треба ще приховувати і свої мізкі разом з віком 😜

Книга починається з того, що Кетрін відчуває себе дещо втраченою у своєму житті. Вона давно залишила роботу, щоб зайнятися дітьми, але тепер, коли вони стали дорослішими, вона знову починає думати про свою кар’єру. Однак, їй не легко знайти роботу через свій вік та бажання мати більше часу для родини.

Кетрін знов стикається з багатьма проблемами, зокрема зі здоров’ям та сімейними проблемами. Автор прекрасно описує її почуття та страхи, які виникають у жінок її віку. Кетрін відчуває, що її молодість минула, і тепер її життя залежить від багатьох різних факторів. Вона намагається знайти баланс між своєю кар’єрою та родинним життям, але це дуже важко.

Ця книга – це дуже чесна та відверта історія про те, як важко буває бути жінкою в наш час. Автор висловлює думки, які багатьом жінкам можуть бути знайомі, тому що вони стикалися з подібними проблемами у своєму житті. Ця книга – це глибоке відображення багатогранної жіночої суті, всіх її коливань та бесід сама з собою.

І, доречі, ніхто з сім’ї не оцінив оцього 15-річного шмата життя, кинутого для їх комфорту та сімейного сервісу. Давайте всім жіночім гуртом: і працюючим, і тремтячим над горячими сирничками зранку це пам’ятати. Тільки от цих 15 років не повернеш ніяк. Примітка автора 😄❤️

Українською мовою, нажаль, книг нема. Або оригінал, або російська. Щоб не платити русні ні копійчини, можна читати на loveread 😎

Оставить мнение

Автор
Ксенія Бєлавіна

Ласкаво прошу до мого блогу про красу, книги, самооцінку та подорожі.
Вам тут сподобається

Смотреть все статьи
Error validating access token: Session has expired on Tuesday, 01-Aug-23 01:36:10 PDT. The current time is Monday, 02-Oct-23 21:31:12 PDT.
Автор Ксенія Бєлавіна
Blvn's Beauty & Books Blog

Останні коментарі

Архіви