• Поиск

Guam Upker Intensive Keratine Hair Collection

Ні, це не тільки світло дали, це – нова вдосконалена лінійка haircare від Guam. Взагалі, треба відкривати рік бьюті новинками, щоб остаточно не поринути у цю глибину очікувань лютого… нападу… нашого крестового походу та інших нашіх реалій 2023.

Ітак, ще одна, абсолютно нова, окремо позіціонуюча себе лінійка засобів для волосся GUAM Upker Intensive Keratine. Ми бачимо відновлюючі шампунь та маску, олію та сироватку у флаконах. Все перероблено: пакування, аромат, дія, позиціонування. Просте миття голови перетворюється на науковий досвід і haircare.

Взагалі я хочу зважити вашу увагу на наступне: чи достатню кількість засобу ви наносите на волосся? Я до останніх місяців – ні. Але спочатку трошки історії.

Раніше я обслуговувалась в іншому салоні краси, де приватність клієнтів була одним із головним кредо. Тобто я приїжджала та взагалі ні про що не думала, і навіть майже ні з ким не перетиналася, пару відомих бізнесвумен та зірок шоубізу. І, звичайно, я вибирала тільки марку для волосся, якої мене обслуговували, а що там і як – це була не моя справа. По відео транслювалося високе мистецтво парікмахерського досвіду, яке мимоволі уводило за собою у зоровий розслаблюючий транс: шиї, ножиці, спадаючі обрізані кучері, чубчики, трансформація жіночого образу, моделі, завжди юна краса.

У війну салон я змінила, їхати до центру, а це майже прямо на Майдані було банально жутко, паркувати машину під муралами або готелями, як раніше – також. Ми ще ніяк не могли одночасно бути у Києві разом із моїм майстром. І я суто інтуїтивно обрала салон недалеко від свого села.

Треба зазначити, що мій салон працює багато років, але й навіть зараз – це образ ресторану нової хвилі у НЙ. Тобто не всі гроші світу, але от поїсти треба конкретно там цього сезону. “Ви замовляли столика за два місяці”, – питає завжди вродлива та неприступна білявка на рецепшн. Відверто, вона така молода, а я – кожного разу почуваюся такою тьотєю, що я завжди пишу, а не дзвоню для запису 😂🙈😜. Спочатку я просто мовчала і дозволяла підхопити себе цьому ритму, коли салон великий, майстрів багато, енергія кипить і ти… бачиш інших клієнтів, що їм роблять, як вони вибирають собі лак для манікюру, купують різні засоби, у цьому салоні вони мегапросунуті і на рецепшн буквально бьюті бутік всього-різного, ну неможливо вийти без чогось. Прозорий холодильник для шоколадних трюфелів до кави, які можна вибрати собі під настрій або травяний чай в Villeroy, сміх, жарти, спілкування майстрів чоловіків та жінок, клієнтки всіх типів та настроїв. Енергія вирує в повітрі. Потім, коли я вже прийшла до тями, я почала звертати увагу на трансляції на екранах, а там… всілякі останні процедури для волосся і головне – як засоби повинні наноситися на шевелюру – по пасмах, іноді жирно просочуючи кожну, без поспіху, одне за одним. Як іде протокол і що у ньому може бути до 4-5 продуктів один за одним. А не мої оці три краплі і побігла підкорювати світ. Я ретельно обсудила своє відкриття з майстром і волосся моє набуло вже точно більше захисту та догляду після. А заразом і повернувся мій рідний золотий колір після моїх внутрішних експериментів із холодним, темно русявим за останні два роки. Знову в моїй душі розквітла я сама та мої золоті спалахи у волоссі. Але й з ними чітке розуміння, що сироватка для волос – це норма, що два натискання захисного продукту, це два натискання навіть для мого каре. Що кремова текстура всяко краще легких олійок.

Повернемося до засобів GUAM. В мене повноформатний засіб “Рідки кристали” (відверто кажучи, назва така стара, а ефект від нього такий крутий, що “кашемір для волосся” або якийсь “лайнер шовкового волосся” було б гучніше, як зазвичай круто назви генерує той же Kerastasse ). Шампунь і маска були в семплах, зараз вони обов’язкові о покупки. Я відверто бачу професійний протокол перед собою у новій лінійці. По-перше дуже насичені текстури, шампунь-крем, маска (прям маска, а не “тю, ми чого тільки не бачили в житті, от зараз я її буду юзати після кожного щоденного миття голови”) і олія, яка зовсім не олія, а збита сироватка з олійним фінішем, який якимось науковим чином всотується у волосся і розчиняється там, не залишаючи ніяких жирних пасм або зайвого стайлінгу. Цей засіб – догляд та турбота.

Він містить суміш рослинного кератину, екстракту водоростей Undaria Pinnatifida та протеїнів кіноа. Не потребує змивання. Надає захисну та відновлювальну дію, робить волосся більш еластичним та м’яким. Захищає волосся від термо стрессів, завдяки властивостям створювати захисний шар.

Олія аргани зміцнює волосся, японської камелії – дбає про саму волосяну цибулину (питання, адже на коріння ми не наносимо), надає блиск волоссю, робить його більш еластичним. Протеїн (білок) кіноа зволожує волосся та допомагає зберігати колір, рослинний кератин проникає в кортекс волосся, зміцнюючи його зсередини.

Наношу декілька крапель засобу на вимите та трохи підсушене рушником волосся, потім укладаю своє каре. Ще є один приємний та необтяжний спосіб, який я стала використовувати останнім часом – на сухе волосся наношу декілька крапель, особливо на кінчики. Воно прибирає пушок та робить зріз каре более ровнім.

Є лише одне але. Лінійка показана фарбованому, або пористому, або щільному волоссю. Три волосини справжнього свого кольору вона просто перевантажить. І тонке волосся – теж. На жаль, це так. Найкраще попередити відразу, моя думка збігається з думкою самої команди GUAM. Але… я б радила спробувати засоби по одному-два для відновлення та задоволення. Вони настільки багаті за складом і дієві, що там буде задоволений результат. Я сама буду так пробувати.

Де купити: бутики та оф сайт, ціна олії 605 грн.

Оставить мнение

Автор
Ксенія Бєлавіна

Ласкаво прошу до мого блогу про красу, книги, самооцінку та подорожі.
Вам тут сподобається

Смотреть все статьи
Error validating access token: Session has expired on Tuesday, 01-Aug-23 01:36:10 PDT. The current time is Tuesday, 03-Oct-23 14:31:10 PDT.
Автор Ксенія Бєлавіна
Blvn's Beauty & Books Blog

Останні коментарі

Архіви