• Поиск

Що з бьюті я купила собі в війну…

…і що допомагало мені зосередитися та взяти себе в руки підчас 11 страшних місяців.

Спочатку аромати, бо до них інтерес прокинувся першим. Я взагалі-то цитрусова людина, мені треба все зелене, брютове, бадьоре та сильне. Ще окремим сегментом можна додати троянд в будь-якому виконанні, тож один український аромат прорвався в цей мій воєнний, нескінченний цитрусово-мандариновий запит до парфумерного світу 😂

Tom Ford Mandarino di Amalfi. Я давно хотіла спробувати цей аромат, по опису він ідеально підходив до мого настрою в стабільні довоєнні часи. В ньому багато лімонів, мандаринів, м’яти, тархуна, грейпфрута та базиліка. Опирается все це на чорну смородину, апельсиновий цвіт та шису, розтерту з коріандром та чорним перцем. Але я завжди пам’ятаю, що Ford, так само як і Killian – все ж специфічні і комерційні аромати. Так і виявилось. Так, він дзвінкий і хрумкий, але на мені як вилізло дороге парфумоване… мило. Я вже і в холода, і в теплі часи – не проскочила, все одно мило. Для миття рук, навіть не для тіла. Не вистачило нам з ним взаєморозуміння та любові. Добре, що раціональна подруга дала мені пораду спробувати його спочатку в маленькому форматі 10 мл і мені знайшли оригінал.

На відміну від комерційного сегменту, знову прокинувся інтерес до однозначно нішевої, елегантної, британської парфумерної майстрині Jayne Ormond. Майже десять років тому, в Мюнхені я взяла на пробу її сет із пробниками і злітала з ним в відпустку до Таїланду. Поєднання найкращої британської майстерності, інтелектуального дизайну та рідкісних інгредієнтів. Дійсно унікальні парфуми, які переосмислюють світ ароматів. Не обмежуючись традиціями, кожна пляшка поєднує в собі серце з душею подорожей і культури, кожен аромат має креативність та свою індивідуальність.

Соковиті Frangipani, Osmanthus, Champaca, TA’IF та Isfarcand ще тоді підкреслили своєю ароматною гамою мій відпочинок і надовго запам’яталися. І знову мені дуже закортіло цієї парф підтримки, коли я прийняла рішення, що відпусток цього року не буде. Обрати один просто нереально, мої улюбленці в цьому бренді сягають за другий десяток назв. Тому вдома, в сумці, в машині оселилися семпли. Google, напевно, вважає, що я буду продавати ці сепли, так багато я їх нагрібла, жаднюга. Так я вважала, що оберу найкращий, але так і не обрала, всі я хочу так само. Хоч би скільки я житиму, завжди буду вивчати цей бренд. Відкрила для себе ще один новий Tzarina:

“…захоплює розкіш і пристрасть. Вона вимагає хутра, шкіри, парчі, важкого шовку в широких сукнях і казкових коштовностей. Назвати його квітковим чи амбреском – означає неправильно зрозуміти його багату складність, він більше бароковий. Парфуми глибокі, змішують ноти шкіри, багатий екстракт бобів ванілі, амбри та масла ірису. Це потужний парфум, чарівний і королівський, виразний і синонім гламурного світу розкоші”.

Aqua di Parma Note di Colonia з ЦУМу – окремий сегмент в бренді. Окрема лінія ароматів, які присвячені оперної світової майстерності. В мене IV та II.

Я хочу окремо пояснити відносно марки: є звичайні аромати, наприклад Magnolia, є клубні варіанти, наприклад Colonia Club,

є окремі випуски під свята, ще раз акцентую вашу увагу на те, що в них йде інша більш багата сировина, навіть раджу спробувати їх в магазині, тому що це не тільки зміна пакування на більш багате та цінника на більш високий.

Там одразу чутно, що це вже інший рівень. Але це не стосується конкретно лінії Note di Colonia – в цьому випадку це тільки фантазія авторів, ніяких покращень типу цей апельсин буде більш рідкого сорту, або цей флендоранж буде зростати і більш крутому місці. Тільки майстринність парфумерів. І так, вона висока, як ноти опери.

Про український парфюмерний дім Perfi я вже писала цього року, найбільш мені сподобався трояндовий мікс з геранью, листями смородини та цедрою. Водночас сповнений спокою та елегантності. Так виходить, що я використовую його під червоний або вишневий одяг, в мене багато речей цих відтінків і вони співзвучно разом допомогали мені в ті дні, коли я питала чоловіка: “А якщо в нас буде Афганістан? А якщо це роки на три-чотири, якщо я втрачу силу, чи ти зможешь нас морально потягнути? Мене таку без сили та дітей, які потребують розвитку та любові”.

В нього навіть на сайті є доречний до сьогодення опис “поєднання енергетики тисячолітніх традицій цариць і безстрашного погляду в майбутнє сучасної Жінки. Адже все навколо – метушня, а життя одне і воно лише твоє”.

Відкрила для себе французьку марку Fragonard із Граса, завдяки близькій подрузі та її відпустки саме в цьому сердці парфумерного світу. Там буквально в кожному ароматі є мандарин – мені підходить)))


Взагалі “відкрила” – це я дуже гучно говорю.

Там просто якись окремий всесвіт, коли подруга надіслала мені набор з варіантів в тревел версіях, а до нього з конверта з ірісами ще випало багато семплів і по опису вони один цікавіше іншого, я… запакувала це обратно в конверт 😂. Бергамот, мімози, абсолюти орандж блоссому та лілей, неролі, персиків, груш,

ірисів, безліч зелених та жовтих мандарин, фіг та італійських грейпфрутів. Ми майже два десятки років підтримуємо нашу дружбу, читаємо одни книги, дивимось одні шоу та фільми тож і вивчати будемо цю марку разом без поспіху. Бо інакше вона мене проковтне своїм різноманіттям.

Ще в планах поїздка до новорічного ЦУМу за отаким ароматом, він мені запав ще з літа, але кожен мій візит до корнеру Zelenski&Rozen призводить до несподіванок для мого носу та бюджету. Побачимо.

Tarte Maracuja Juicyi Lip Balms – вершкові і жирні бальзами Джусікі рятують губи за лічені хвилинки ще й з смаковитими відтінками.

В мене два: Rose, що приїхала з Парижу та Orchid, знайдений на просторах українського інтернету.

І обидві – прямі попадання в мої сподівання.

Я просто закохалась у цю лінійку. Вона складається з різних варіантів текстур: balms, plumpers, creme, lip liners, lipstick та lip and chic shift. Є звичайні обсяги в 2 гр, а є тревели і 1,3 гр. Всі варіанти мають свої окремі відтінки. Але всі вони трендові, продумані, сучасні, обрати один складно. А сам склад продукту надзвичайно багатий на корисні інгредієнти. Там і ацерола, і маракуєва олія, і гіалуронка, і вітаміни та цілий кошик ягід. Це в моєму розумінні сучасне поєднання skincare&makeup. Це вже кашеміровий светр для губ.

Chanel сезонні та трендові іграшки – я писала про всі свої покупки тут, тут і тут. Не дублюватиму враження, скажу краще, як купила, так і ношу. Без усіх вигадок та спроб приручити якісь складні відтінки – все це зайве. Іноді фарбуєшся навпомацки майже в темряві, які там вже смоукі та складні мейки.

Знову хочу підкреслити красу та якість класичних помад Sisley Paris Rouge. З усіх помадних люксових лінійок, що доступні у продажу в Україні – це чиста розкіш. Губи просто вдячні. Навіть якщо це просто пудра та яскравий червоний відтінок.

Та що там, навіть стаканчики з кавою розуміють, хто з них п’є 😂 Я раніше їх берегла на події, а зараз використовую просто в задоволення.

Шампуні вже із оновленої лінійки української марки Natureal допомагають тримати каре з об’ємом, а не шмарклями після шапки. Якість волосся після нього і на вигляд, і на дотик радує. Команда повністю переробила своє бачення продуктів для волосся. Знаю, тому що я пробувала і старі, і нові. Зараз якість та відчуття схожі з відчуттями від марок Aesop або Grown Althemist.

Хочу поділитися неопублікованими знахідками цієї марки – кремом для рук і маслом-суфле серії Bali (таку ж використовую і для волосся) з яскравим ароматом лемонграсу. Як людина, яка на початку листопада записалася на 28 грудня на фарбування та манікюр і на це на два місяці вирішила, що відповідальність перед собою як перед жінкою виконана, то ці речі дуже рятували зовнішній вигляд моїх рук без манікюру 😜

І доречі, вони підготували багато новорічних наборів з лімітованими продуктами та подарунками. Я собі не відмовила.

Продовжила відкривати для себе грецьку високу марку Yellow Rose, більш прицільно я писала ось тут, ось і ось.

Бальзам-олія для обличчя, що з’їхав на тіло Malin+Goetz Meadowfoam Oil Balm. Насичений безводний мультифункціональний догляд, створений з 17 ботанічних масел, які миттєво тануть при контакті зі шкірою та глибоко зволожують, живлять та заспокоюють. Насіння пінника лугового, насіння жожоба, авокадо та насіння сафлору пом’якшують шкіру та допомагають зберегти вологу, у той час, як комплекс насичених жирних кислот захищає та зміцнює. Відверто, я б ще й волосся намазала, так він круто запаковує шкіру та миттєво прибирає сухість. Не розумію, як його ще використовувати поверх крему – це реальний напис в інструкції, напевно це вже задля спортсменів при поганих погодних умовах. Але зима ще не закінчилась.

Олія для обличчя та тіла Patyka. Я вирішила повторити її і не помилилася жодного разу у своєму виборі. Я наношу як на обличчя, так і додаю до кремів для тіла. Не шкодуючи. Коли ще жити, як не зараз.

З листопадових холодів я пересіла на Caudalie та її знамениту лінію Premier Cru, яку я купила ще влітку. Ну, неідеально, скажу вам. Тому огляду і не було. Приємно, так, ароматно, спочатку було навіть вау, але ані рука, ані обличчя не просять знов повторити. Крем разом з сироваткою не тримають мою суху шкіру в комфорті навіть в невеликі холоди.

З органічного б’юті зі мною в наступному році будуть знамениті African Botanicals, обличчя та тіло, що розкрию вже в січні разом із сироваткою від набряків Guam – я несподівано отримала коньюктивіт від вірусу, яким перехворіла дитина, тож забула про продукти навколо очей мінімум на місяць. Та що там, в забуття полетіли і туш для вій, і тіні, і навіть кислоти та ретинол. “Веселий” грудень.

Познайомилась трохи з маркою La Sultane de Saba, вона і не космецевтика, і не дорога розкіш, але текстури, аромати, візуальний ефект на шкірі вражають. Першою задачею стоїть спробувати рожеву серію для обличчя з трояндами. Обов’язково відпишусь, якщо мої враження не зменьшаться.

p.s. Пробувала різне вино, українське

і не українське, почала трошечки розумітись в шампанському (це – хоббі на все життя ❤️),

не купила жодного костюмчику на флісі 😂😂😂 Одна марка з Одеси мені написала, что що я занадто товста та не влізу стегнами в їхню м-ку ніяк, 😂, тому … просто відбила у чоловіка два светри з кашеміру і вбудувала в свій гардероб. Натомість купила українську яскраво фуксієву лляну сукню-кокон у підлогу, далеко не український леопардовий тренч, ще шовкові сукні та оксамитові ягідні козаки-лоуфери, ще український вовняний жакет та перли до нього. Ну правильно, це ж потрібніше у війну та взимку, ще й без світла 😜. Мабуть, жінка в мені як підвела голову декілька років тому, так і повертатись назад не хоче. Так і носитимемо 🙈

Всім від щирого сердця бажаю зберегти себе та близьких. Фізично та морально. Пам’ятайте будь-ласка, якщо в вас, як і в мене, не вистачає сил дивитись якийсь контент, бо зараз вже багато чого є, і буде більше про нашу війну, то ви – не слабі, в нас ще повинно залишитись все життя для цих просмотрів і закарбування в нашої пам’яті кожної загиблої людини.

Все одно, в чому і як ми зустрічатимемо свій новий визначальний 2023 рік, не все одно – з ким. Ми – це невичерпна сила, нащадки вікінгів за словами Тімоті Снайдера. Ми робимо історію, ми задаємо тренди в моді, коханні, незламності, бізнесі та стосунках. Будьмо!

Ваша ось уже 13 років,

Blvnsbeauty

Оставить мнение

коментарі 2
  • Дякую за такий огляд і за те, що ділитеся як це все проходите. Ми переможемо!

    • Дякую дуже. Ваші слова в моєму сердці. Сьогодні, навіть, вже засіла за блог і за новинки.

Автор
Ксенія Бєлавіна

Ласкаво прошу до мого блогу про красу, книги, самооцінку та подорожі.
Вам тут сподобається

Смотреть все статьи
Tried accessing nonexisting field (comments_count) on node type (Media)
Автор Ксенія Бєлавіна
Blvn's Beauty & Books Blog

Останні коментарі

Архіви